fbpx

Про нас

 

Інтернет-магазин Next-buy успішно працює вже більше трьох років і лідирує на ринку з продажу домашнього текстилю. На сайті великий вибір постільних речей, тюлі, рушники та інші елементи домашнього текстилю від провідних турецьких виробників. Next-buy офіційний представник турецьких і польських фабрик в Україні, тому у нас найнижчі ціни.

 

Компанія не працює лише по одному напрямку, і на сайті Ви можете ознайомитися з різноманітними моделями жіночої еротичної та домашньої білизни польського виробництва. Халати для кожного члена сім'ї з якісних тканин, жіночий одяг. У розділі посуд і косметика Ви маєте можливість придбати столовий і кухонний посуд та приналежності, чудові набори келихів, хімію для дому та декоративну косметику.

 

Ми піклуємося про Ваш комфорт і затишок, для нас важлива думка кожного покупця, тому пропонуємо тільки якісну продукцію від провідних виробників у сфері товарів для дому. Здійснюємо оптовий та роздрібний продаж, гарантовані знижки для постійних покупців, також пропонуємо співпрацю приватним підприємцям, магазинам, і торговим представникам.

 

Причини замовляти у нас

 

  • Ми працюємо безпосередньо від фабрик, тому у нас найнижчі ціни;
  • Ми не продаємо дешеві підробки, у нас тільки якісний товар;
  • У нас велика різноманітність продукції: текстиль для дому, жіноча білизна, посуд і косметика;
  • Постійним клієнтам гарантовані знижки;
  • Відправка товару в наявності на протязі одного робочого дня;
  • Професійна робота, постійний зв'язок з клієнтом і консультація;

Хочемо висловити особливу подяку нашим покупцям, які з радістю залишають відгуки про придбану продукцію!