fbpx
0 0 грн.

Лофт - максимум свiжого повiтря!

 

На сьогоднішній день є величезна кількість різних стилів в інтер'єрі, одним з них є лофт - сучасний стиль, девіз якого звучить як «мінімум перегородок, максимум свіжого повітря».

 

Саме слово loft має іноземне походження і дослівно перекладається з англійської як «горище», «апартаменти нагорі». Ідея використання занедбаних фабрик, складів, майстерень і мануфактур під житло не нова, її коріння тягнуться ще з 40-х років і мають американське походження.

 

Основною концепцією стилю є компонування різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого, цегляні стіни, сходи, труби, не прикриті системи вентиляції, заводські пристосування, і чогось сучасного, новомодна техніка, метал і дзеркала, в одному інтер'єрі.

 

Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально прості і функціональні, кольори переважно холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. А те, що в інших стилях виглядає як недолік, різні цегляні виступи, відштукатурення стіни, дощата підлога, є родзинкою даного стилю.

 

Стиль лофт більше підходить для людей творчих професій, так званої богеми. У стилі лофт легко обладнати майстерню і виставковий зал на одній території, втіливши найсміливіші ідеї в життя. Стиль лофт підходить для людей, у яких фінансове питання стоїть гостро, мінімум витрат і простота у всьому - основне кредо стилю. Власники квартир з вільним плануванням. Вікна до підлоги і величезний простір - найкраща основа стилю, в такому приміщенні можна «розгулятися». Волелюбні люди з бажанням виділитися. Під такий опис чудово підійде молодь, тяга яких до всього нового і нестандартного допоможе облаштувати житлове приміщення в стилі лофт кращим чином.

 

Особливості стилю лофт. Відкрите планування, практично повна відсутність перегородок. Всі функціональні зони розділяються за допомогою різних видів зонування (колірні контрасти, акцентування світлом або ж скляні перегородки, які не порушують основну концепцію відкритого простору). Ідустріальні риси інтер'єру. Цегляна кладка, труби і груба штукатурка є невід'ємною частиною стилю лофт. І навіть якщо немає можливості «оголити стіни», можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер з схожим малюнком. Цегляна стіна і зовсім є улюбленим прийомом дизайнерів у таких приміщеннях.

 

 spalnya-v-stile-loft15

 

Комбінування старого і нового в інтер'єрі. Все, що розглядалося в попередньому пункті, має гармонійно поєднуватися з ультрамодними тенденціями - сучасна техніка, хромовані поверхні, скляні перегородки та сталеві плитки для облицювання стін.

 

Меблі в стилі лофт виконують важливу роль, крім основних функціональних навантажень (зберігання речей), у них є і додаткове завдання - зонування приміщення. Меблі в цьому стилі можуть бути практично будь-якими, але ефектніше виглядають комбінації антикваріату з чимось сучасним і мінімалістичним (наприклад, комод «на ніжках» і хромована шафа). Високі світлі стелі також є необхідною складовою стилю лофт. Чим більше світла і простору буде в такому приміщенні, тим краще. Нестандартні аксесуари. Всілякі графіті, плакати, абстракції або навіть дорожні знаки будуть дуже доречні в загальній концепції стилю лофт.

 

Стиль лофт ідеальний для тих, хто віддає перевагу повітрю, світлу і простіру в своєму будинку.

 

Інтернет магазин Next-buy | Домашній текстиль, все для вікна, рушники, нижня білизна, жіночі сумочки, скатерти і серветки, пледи і ковдри
вул. Геологів,1 29019 Хмельницький, Україна
+3 (098) 158-14-02, +3 (095) 860-51-50, +3 (063) 198-54-92