fbpx
0 0 грн.

Жiноча бiлизна: який матерiал вибрати?

 

Купуючи нижню білизну, ми піклуємося не тільки про її зовнішній вигляд, але і про якість і матеріали з яких білизна пошита. Кожна тканина має свої переваги і свої недоліки, в цій статті ми хочемо докладніше розглянути деякі матеріали, використовувані при пошитті нижньої білизни, дізнатися про головні їх переваги та недоліки.

 

Всі сучасні матеріали, використовувані для виробництва білизни, екологічні і безпечні для шкіри. Це найважливіша вимога для будь-якого виробництва нижньої білизни. Інші характеристики залежать від типу тканини і від фантазії виробника. Тканини для нижньої білизни також підбираються з урахуванням їх довговічності і стійкості до прання. Для того, щоб правильно вибрати нижню білизну, необхідно знати з чого воно зроблена і чи підходить Вам даний тип тканини.

 

Бавовна як і раніше є найважливішою і найпоширенішою сировиною для текстильної промисловості. Вона екологічна і тому саме їй найчастіше віддають перевагу жінки. Бавовняна нитка має товщину 0,01-0,04 мм, при прядінні ці нитки як шарніри вкручуються одна в одну, чим досягається відмінне зчеплення і, як наслідок, міцність полотна.

 

HALKA INES 2Переваги бавовни: Вона має приємну поверхню, вона м'яка на дотик і до тіла. Володіє хорошими гігроскопічними і повітропроникними властивостями. Вироби з бавовни витримують високі температури, витримують часті прання зберігаючи м'якість тканини. До того ж бавовну можна вважати досить міцним матеріалом.

 

До недоліків бавовни можна віднести те, що вона легко мнеться і її потрібно часто і ретельно прасувати. Прання не впливає на м'якість тканини, але бавовна може швидко злиняти і втратити початкову яскравість забарвлення.

 

Другим за популярністю можна заслужено назвати поліестер. Поліестер - це загальна назва поліефірних волокон і матеріалів. Поліестер використовується переважно при виготовленні чашок бюстгальтера і для виробництва мереживних і сітчастих елементів білизни, але все ж є і моделі жіночої білизни, виготовлені зі стовідсоткового поліестеру.

 

Переваги поліестеру: Це дуже міцний матеріал, він володіє хорошою зносостійкістю, добре тримає і зберігає форму. Виробам з поліестеру не властиво вицвітати і линяти, вони не осідають і не мнуться, вони володіють стійкістю до прання і миючих засобів.

 

Недоліки поліестеру: Низька повітропроникність, жорсткість волокон, поліестер не можна піддавати дії високих температур - це може згубно позначитися на вашій білизні.

 

Поліамід - це штучна тканина, що по'єднує в собі міцність синтетики і відмінні дихаючі властивості натуральних тканин. Поліамід у вигляді тканини використовується переважно для натільних виробів, таких як білизна, панчішно-шкарпеткові вироби та інше. Також з поліаміду виготовляються мереживні та сітчасті елементи для одягу.

 

Переваги поліаміду: Легкий і міцний матеріал, добре пропускає повітря, вбирає і виводить вологу, до того ж витримує безліч прань володіючи хорошою зносостійкістю. Вироби з поліаміду не мнуться, не вицвітають, не линяють і не осідають після прання.

 

Недоліки поліаміду: Жорсткість волокон і табу на піддавання виробів впливу високих температур, віджимання і сушки в пральній машині.

 

Еластан - це штучне волокно, головними властивостями якого є міцність і хороша розтяжність. Еластан не використовується як самостійний матеріал для пошиття одягу, його додають для підтримки форми в облягаючих моделях. Також еластан незамінний при створенні безрозмірних моделей білизни та одягу, що тянуться, частка еластану в них може досягати 50%. Головна особливість еластану - можливість розтягуватися, в 6-8 разів перевищуючи свою вихідну довжину, після чого повертатися в початковий стан.

 

Еластан володіє рядом переваг, до них відносяться: відмінна розтяжність, міцність тканини, стійкість до численних прань, мийних засобів і до впливу зовнішнього середовища й косметичних засобів. Вироби не мнуться, не линяють і не сідають.

 

Недоліків еластану практично нема.

 

Можна підсумувати, що синтетичний і штучний матеріал - це не завжди погано, адже такі матеріали порядком міцніше і практичніше ніж вироби з натуральних матеріалів, але все ж екологічні тканини завжди залишатимуться на почесному першому місці в текстильній промисловості.

 

Інтернет магазин Next-buy | Домашній текстиль, все для вікна, рушники, нижня білизна, жіночі сумочки, скатерти і серветки, пледи і ковдри
вул. Геологів,1 29019 Хмельницький, Україна
+3 (098) 158-14-02, +3 (095) 860-51-50, +3 (063) 198-54-92