fbpx
0 0 грн.

Вiтальня в жовтому кольорi!

 

Ми інтуїтивно відчуваємо тепло, сонце і літо, перебуваючи в приміщенні з жовтою обробкою або меблюванням. В якості експерименту людей можна почергово заводити в абсолютно однакові кімнати з ідентичною температурою повітря, доведено, що в приміщенні з жовтими стінами нам стає тепліше - серце б'ється трохи частіше, кров пульсує інтенсивніше, поширюючи по тілу теплоту. Якщо вам необхідно облаштувати або відремонтувати темне, холодне приміщення вітальні, то багато з відтінків жовтого кольору зможуть надати вам послугу у створенні теплої та затишної обстановки.

 

gostinnaya8Відтінки жовтого в інтер'єрі сприяють розумовій активності, креативного мислення, занять творчістю і фізичних занять. Саме тому рекомендується застосовувати різні тони жовтого кольору не в спальні, де необхідно підготуватися до сну і повністю розслабитися, а в загальних кімнатах, кабінетах, дитячих.

 

Яскраво-жовтий колір дуже активно впливає на психіку людини, але у нього є безліч більш «спокійних» відтінків - пісочний, охристий, золотистий, пастельно-жовтий, гірчичний. Застосування таких приглушених відтінків навіть при тотальному використанні для обробки поверхонь не зробить сильного впливу на емоційний стан домочадців і ваших гостей, але легке відчуття тепла подарувати зможе.

 

Серед останніх трендів дизайну інтер'єрів - поєднання яскравих кольорів з білим тоном. Жовтий колір, мабуть, можна назвати найсвітлішим серед яскравих, насичених кольорів, тому його поєднання з білим буде виглядати не дуже контрастно, приємно погляду й благотворно позначиться на атмосфері приміщення. Інтер'єр виходить легким, повітряним. У такій кімнаті люди відчувають себе невимушено, але при цьому діяльно і щасливо.

  

З білим кольором відмінно поєднується будь-який відтінок жовтого. Але особливе благородство і розкіш вашій вітальні додасть гірчичний відтінок. У компанії з білим тоном він виглядає досить активно, але при цьому не дратує погляд і легко переносить інтеграцію інших кольорів в якості невеликого додавання.

  

У чистому вигляді комбінація яскраво-жовтого і чорного кольорів для оформлення вітальні - не просто дуже сміливе дизайнерське рішення, а й фізично, емоційно і психологічно складний варіант. Якщо ж використовувати неяскравий відтінок жовтого, охристий або світло-гірчичний, з дозованим застосуванням чорного в якості контрасту, то можна отримати дуже неабиякий інтер'єр з оригінальною обстановкою. За допомогою чорної окантовки і виділення тих чи інших предметів інтер'єру, можна добитися більшої структурності приміщення, надати дизайну деяку геометричність і чіткість.

 

610x732 Quality97 650x781 Quality97 ad OT022236  w

Поєднання жовтих відтінків з коричневим кольором може мати різну ступінь контрастності, в залежності від того, який тон деревного або коричневого кольору застосовується. Якщо коричневий не надто темний, то в підсумку завжди виходить ніжне і легке поєднання відтінків, яке допомагає створити теплу і затишну атмосферу у вітальні. У такій кімнаті буде комфортно і вашим домочадцям, і гостям.

 

 

Дуже контрастне поєднання кольорів не тільки по яскравості, але і за ступенем впливу на нашу психіку - синій колір найхолодніший, а жовтий на його тлі буквально палає сплесками теплої енергії. Інтер'єр із застосуванням поєднань двох настільки активних кольорів завжди виходить цікавим, неординарним і яскравим, навіть якщо за основу обробки взяті не самі насичені варіанти жовтого і синього. Різниця в фактурах ще більше підсилює ефект від протилежностей пари активних кольорів.

 

 

Здавалося б, близькі за тональністю один до одного кольору, а в поєднанні створюють цікаві варіанти сприйняття не тільки обробки і меблювання, але й приміщення в цілому. Використовуючи жовтий колір в якості основи для оздоблення стін, а золотий - для декору вікон або меблювання, можна створити дійсно цікавий і навіть розкішний інтер'єр вітальні. Золотиста парча для штор або органза для фіранок стане ідеальним варіантом оформлення вікон у великому приміщенні з обробкою в жовтих тонах.

 

 

Споріднені кольори завжди відмінно поєднуються один з одним - адже в будь-якому зеленому відтінку є хоч трохи жовтого тону. Поєднання жовтого з зеленим в якості основи для обробки завжди створює літній настрій в приміщенні, налаштовує на позитивний лад, заряджається енергією. Якщо у вашій вітальні рідко буває сонце, або вона розташована на першому поверсі в тінистій частині двору, то подібна комбінаторика в оформленні кімнати, може стати вашим особистим сонечком в будь-який час року.

 

 

Сірий колір відноситься до ахроматичної групи, на відміну від яскравого жовтого, він заспокоює активність, нейтралізує негативні емоції, «згладжує» насиченість сонячного відтінку. Залежно від того, який колір ви виберете основним, можна створити різні типажі інтер'єру вітальні. Якщо жовтий скромно виступає лише як акцент, то в цілому вітальня буде виглядати нейтрально, але сучасно. Сприятливо на сіро-жовтий інтер'єр впливає додавання білих поверхонь або предметів інтер'єру, текстилю.

 

 

Якщо використовувати насичені яскраві відтінки жовтого і червоного кольору, то інтер'єр вийде дуже бадьорим, активним, що тримає в тонусі. Для більш спокійного поєднання рекомендується використовувати «розбілені» варіанти яскравих кольорів. Світло-жовтий або охристий і теракотовий або кораловий кольори створять цікаве і поєднання, що запам'ятовується, допоможуть створити нетривіальний інтер'єр вітальні.

 

 

Інтер'єри, в яких використовуються пастельні відтінки яскравих кольорів, часто називають «суфле». Така назва не дивна, тому що легкі, ненав'язливі відтінки, розбіленого кольору, створюють легку і світлу атмосферу, приємну погляду і спокійно сприйняту нашою психікою. Світло-жовтий тон у поєднанні з бежевими, сіруватими і золотистими відтінками можуть створити інтер'єр вітальні, в якій всім буде комфортно розслабитися, відпочити, поговорити у вузькому колі або прийняти невелику групу гостей.

 

Інтернет магазин Next-buy | Домашній текстиль, все для вікна, рушники, нижня білизна, жіночі сумочки, скатерти і серветки, пледи і ковдри
вул. Геологів,1 29019 Хмельницький, Україна
+3 (098) 158-14-02, +3 (095) 860-51-50, +3 (063) 198-54-92